050-5757791

לוגו2

תקנון משלוחים והחזרות

  1. החלפה או החזרה תינתן בתנאי שהמוצר חדש ולא נעשה בו כל שימוש.
  2. במקרה של החזרה או החלפת מוצר, יש לשלוח את המוצר למפעל.
  3. לקבלת החזר על מוצרים שנקנו כחלק ממבצע, יש להחזיר את כלל המוצרים מאותו המבצע, או שתינתן האפשרות להחליף מוצר במוצר אחר מתוך אותו המבצע (אחד תמורת אחד).
  4. החזר כספי עבור מוצר יינתן בתנאי שהמוצר הוחזר לחנות בתוך שבוע מיום המכירה או המסירה לבית הלקוח, פחות דמי ביטול של 5% ממחיר המוצר, או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.
  5. ‏החזר כספי עבור איסוף עצמי או רכישה מהחנות – יינתן בתוך 2 ימי עסקים ממועד הרכישה.

מדיניות פרטיות

בעת שימוש באתר נאסף מידע על הגולש. חלק מהמידע מזהה את הגולש באופן אישי, כלומר בשמו ובכתובתו, מוצרים ושירותים שרכשת, אמצעי התשלום ששימשו אותך, וכיו”ב.

זהו מידע שהגולש מוסר ביודעין, לדוגמה בעת רכישה באתר. חלק מהמידע אינו מזהה אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר. לדוגמה, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP ) שממנה פנית ועוד. רישום לשירותים ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתרים או בעת רכישת מוצרים בהם, החברה תבקש ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים. מאגר המידע והנתונים שנאספו יישמרו במאגר המידע של החברה ובאחריותה.

החברה תעשה ככל יכולתה לשמור ולהגן על המידע הנאגר בצורה מאובטחת ברמה גבוהה אולם כל הגנה אינהמעניקה בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת ששירותיה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם. 

דילוג לתוכן